עיצוב גינות נוי

עיצוב גינות נוי מצריך ניסיון ומקצועיות ברמה גבוהה. עיצוב גינות נוי צריך לכלול את הצרכים של הלקוח, להיות מותאם באופן הרמוני לטון העיצובי של חלל הבית ולהיות מתוכנן בקפידה על מנת להשיג את התוצאה המושלמת ביותר.

בחברת קליפורניה תקבלו את הסיוע והעזרה המקצועית והמיומנת ביותר להגשים עבורכם את  החלום וליצור את גינת הנוי באופן המקצועי והאיכותי שניתן.

מה הם האלמנטים העיצוביים הנפוצים בגינות נוי?                                                  

לכל גינת נוי יש אלמנטים שאיתם ניתן לשחק ולשנות לפי הסגנון והרצונות של הלקוח. הרכיבים הנפוצים בעיקר הם: חלוקה של שטח הגינה לכמה אזורים, שיקנו הרמוניה ועם זאת פינות חמד ייחודיות. שטח של הצמחייה, ריהוט ישיבה, חיפויים מחומרים שונים. כדאי מאוד להשתמש בחיפויים בגדלים צורות וצבעים שונים. כמו חלוקי נחל, או חצץ, אבני ירושלים, ריצוף דק או אבנים טבעיות.

עיצוב בצמחייה                                                                                         

בשטח של הצמחייה כדאי לשלב בין צמחים שהם מתפרשים על שטח גדול ויוצרים נוף ירוק ורענן ולצדם פרחים צבעוניים, כמו כן, רצוי לשתול עצי פרי ועצי נוי שלא צורכים כמויות רבות של מים ותואמים את האקלים הישראלי, עצי הדרים כמו עצי קלמנטינה או לימון או תפוז. לצד הצמחייה רצוי ליצור שבילים מתפתלים שיקנו מראה יפה וקסום.

ריהוט                                                                                                                 

היום יש מבחר עצום של ריהוט גינה. הסגנונות הם רבים וחשוב להתאים את הריהוט לסגנון של הלקוח. הריהוט אמור למעשה להיות הוא קליל ולספק תחושה אוורירית. אפשר לשלב בריהוט ערסלים ופופים נעימים שמשרים תחושה של חופש. גם את השולחן אוכל והכיסאות רצוי להתאים למבנה של החלל ולדאוג שיהיו פרופורציונאליים ושלא יעמיסו ויאפשרו תזוזה נוחה וזורמת בחלל.

פריטי נוי                                                                                                      

ניתן להוסיף לחלל גינת הנוי גם פריטים יפים שמעבירים את הטעם האישי של הדיירים כמו פסלים, כדים, גמדים ופטריות. גם פעמוני רוח שמשמעים צליל נעים לכל משב רוח. אלה מוסיפים הרבה לגינה ויוצרים את האווירה הרגועה שתואמת את אופיים של הדיירים.

איזה צבעים מומלצים לקבלת גינה נוי?                                                               

הצבע הדומיננטי ביותר שהוא מומלץ לכל גינת נוי הוא הירוק. הוא מתקבל באופן טבעי מהצמחייה. זה צבע שנותן תחושה של טבע ומרגוע. יש לירוק גוונים רבים שניתן לשלב בגינה. ניתן להתאים לירוק צבעים רבים שמעניקים שמחה ואור, כמו צהוב, כתום וסגול. חשוב לזכרו שבשטח גינה קטן לא רצוי להעמיס ועדיף להסתפק בעיצוב מינימליסטי ועדין, שלא יצור עומס וכובד וחוסר שקט בעיניים.

עיצוב גינות נוי עיצוב גינות נוי