פרופיל החברה

המייסדים ובעלי חברת קליפורניה, משה ודן אמרגי, הם אנשים שעוסקים בתחום עיצוב הגינות שנים רבות, בעלי ידע נרחב בתחום עיצוב הגינות ואדריכלות הנוף, וקשר ישיר עם הטבע, לאדמה, לצמחייה לעצים ולפרחים. הם האנשים המהימנים שבעזרת הניסיון והכישרון שלהם הם מזהים מיד בכל גינה את הפוטנציאל הגלום בה ויודעים כיצד להפוך אותה ליפה, מרשימה ומכובדת.

חברת קליפורניה שהוקמה בשנת 1993 על ידי משה ודן, מתעסקת בעיצוב גינות והקמה של גינות פרטיות. את הידע לכל זה רכשו במשך השנים במגוון קורסים בתחום ובאמצעות ניסיון רב בגינון, בתאורה ובמערכות השקיה. הניסיון והכישרון שלהם בא לידי ביטוי בעיצוב מדויק ותכנון של מנעד של סוגי גינות ובכך תרמו ושידרגו כל בית או סביבה.

גישה ייחודית                                                                                      

עם השנים והניסיון הצליחו דן ומשה לגבש גישה ייחודית להם שמלווה אותם בכל פרויקט שהם לוקחים על עצמם. הגישה היא תפיסה שמאמינה בשלבי התכנון המדוקדק לכל פרויקט שמאפשר בסיס יציב לתחילת העבודה, כך בתחילת כל תהליך עבודה ניתן יהיה לדעת כיצד הולכת להתבצע העבודה, עפ"י תנאי השטח ובהתאם לדרישות של הלקוח, ההתאמה לסוג האדמה ואופי הדיירים והבית. כמו כן הליווי של משה ודן מורגש לאורכו של בתהליך. כל שלב של הבנייה והעיצוב הוא תחת השגחתם כשבסוף הלקוחות מקבלים גינה מעוצבת ומוקפדת בהתאם לציפיות שלהם ובהתאם לתוכנית שגובשה יחד איתם.

ההתמחויות שלנו                                                                                                                           

תחום ההתמחות של חברת קליפורניה הוא סביב הגינון, בנייה וההשקיה; יישום של מערכות ההשקיה, התקנה של פרגולה או דק, בנייה של בריכות, מפל או גשר, התקנה של תאורה מיוחדת לגן ומסלעות. חברת קליפורניה עובדת עם החומרים האיכותיים ביותר ומשלבת בגינון עצים סלעים ואפיונים מיוחדים ורבים. עוד החברה מתמחה במגוון של סגנונות עיצוב גינות כמו: גינות יפניות, גינות גג, בנייה של פאטיו, ועוד.

כל לקוח שפונה לחברת קליפורניה נהנה לא רק מהניסיון העשיר של החברה שהוא למעלה מעשרים שנה, אלא גם משירות אישי ואדיב שמעניקה החברה לכל לקוח. הלקוחות מרגישים שותפים מלאים לכל העבודה ושקיימת התחשבות מלאה ברצונותיהם וצרכיהם.

זאת הם מגלים בסיום העבודה, שכל מה שהם חלמו התממש להם ממש מול העיניים וגם כשהם עוצמים את עיניהם הם עדיין יכולים ליהנות מהצמחייה העצים והטבע מסביב.

עיצוב גינות