בריכות נוי 

דמיינו לכם שאתם שוכבים או יושבים לכם באוויר הצח, לרקע מעיין נובע עם צליל פכפוך מים מרגיע במיוחד וכל זה בתוך הגינה שלכם. בריכת מים היא אלמנט מהודר ואיכותי שמשדרג כל גינה. היום ניתן לבנות בריכות נוי בבתים פרטים, במלונות, בגני אירועים, במסעדות ובכל מקום שמעוניינים להכניס לו פינת טבע ציורית בעלת אפקט נעים ומרגיע של מים זורמים.

בניה של בריכות נוי                                                                                             

בריכות נוי הן למעשה מאגר מים שבנוי בגודל שונה זה מזה ובהתאם לכל לקוח ובהתחשב בקרקע ובשאר התנאים הסביבתיים הקיימים. בריכות נוי עשויות לרוב ממסלעה שנראית טבעית לגמרי ומשולבים בה צמחי מים וגדה שונים. כשבונים בריכת נוי רצוי שהצמחים שמניחים בה ישתלבו באופן הרמוני ויתאימו לאופי העיצובי של הבית והגינה.

סגנונות בריכות נוי                                                                                            

בריכות נוי הן עולם ומלואו ויש מגוון שלם של רעיונות עיצוביים ודקורטיביים. יש בריכות מודרניות ובריכות שנראות כמו מיצג היסטורי עתיק. להלן מספר דוגמאות של בריכות נוי.

בריכות מפל- אילו בריכות שדורשות השקעה וידע נרחב מאנשי המקצוע, הן בתכנון הזרימה של המים והן בעיצוב הכולל של המפל. זו בריכה שמתאימה לבתים עם שטח גדול או למלונות.

בריכות נוי פורמאליות- אלו בריכות מסוגננות בעיצוב מודרני. העיצוב שלהן לרוב תחום באבנים וניתן לאכלס אותן בדגים מזן יפני וצמחייה יפנית מיוחדת. הן מקנות מראה רשמי ותעשייתי ולכן מתאימות למשרדים, ובתים שהסגנון שלהם מינימליסטי ומוקפד.

בריכות נוי טבעיות- אלו בריכות שנחשבות לבריכות הקלאסיות. הן טבועות בקרקע ובשולי הבריכה מפוזרות אבני ירושלים. חשוב שתהייה צמחיה פזורה מסביבן שמאפשרת אנרגית של זרימה מרגיעה ושקטה. אלו בריכות שמתאימות מאוד לסגנון הבתים בארץ ולבתים כפריים.

תכנון מוקפד                                                                                                                                       

את הבריכות צריך לתכנן בדיוק מירבי ולהיעזר באנשי מקצוע הרלוונטיים לתחום עיצוב גינות. ידע וניסיון בתחום בריכות הנוי הם חשובים במיוחד, שכן הם מונעים טעויות קריטיות ודואגים מראש לשזור את כל התנאים יחד וליצור את בריכת הנוי המתאימה ביותר ושדורשת תחזוקה מינימלית.

בריכת נוי מחופשה מהחלומות             

אז אין צורך לנסוע רחוק בכדי ליהנות מבריכת נוי. היום ניתן לבנות בריכת נוי שתעניק את כל הצלילים והאווירה שאפשר לקבל כמו בחופשה חלומית. אפשר לשהות לצד בריכה זו שעות איכותיות רבות, לערוך בנוכחותה מפגשים חברתיים, פגישות חשובות, מדיטציה, טיפולים ומפגשים רומנטיים.  בריכת נוי משדרגת כל אירוח ומהווה אלמנט עיצובי שמעלה משמעותית את ערך הנכס.

 

בריכות נוי | קליפורניה